<آیت‎الله مشكینی دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ۸۴

امام جمعه‏های محترم هر چند به پای امام جمعه‏ی ارومیه نمی‎رسند اما تلاششان در این جهت جای تقدیر دارد. امام جمعه‏ی قم – آیت‏الله مشكینی – فرموده‎اند (به نقل از صدای جمهوری اسلامی ایران) كه كاندیداهای ریاست‎جمهوری یك نفر را از بین خودشان انتخاب كنند تا رئیس‏جمهور با رای بالایی انتخاب شود!

آرمین راد :: May 09, 2005 :: سیاست

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/20

نظرات شما:

وای چقدر خندیدم،( ببخشید.)
پس در ایران تنها یک امام جمعه (حسنی) وجود نداره....دی ....
آرمین جان اینها خیلی بی شعورند.
یئنی اینقدر احمق؟؟؟؟؟؟؟
کاری که باید پشت پرده انجام شود ای مردک بی عقل در نماز جمعه گفته!!!!!!!!!!!!!!!!
کاشکی رسم مملکت داری را می تونستند بفهمند.

نوشته شده توسط : شهلا در روز ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴، ۳:۰۱ بعدازظهر

وبلاگ بسیار جالب توجهی یافتم امروز و متاسف شدم چرا اینقدر دیر لینک فانوسی که خیلی جاها میدیدم را کلیک زدم. موفق باشید همگی و درحال لینک شدن هستید.

نوشته شده توسط : گزيده بلاگستان پارسي در روز ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۴، ۵:۴۴ بعدازظهر

از وبلاگتون لذت مي برم ...
اگر سري هم به وبلاگ محقر من بزنيد خوشحال ميشم
همگي خسته نباشيد :)

نوشته شده توسط : آرش نصیری اقبالی در روز ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۴، ۱:۲۶ صبح

:)))))

نوشته شده توسط : adel در روز ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۴، ۱۰:۳۵ بعدازظهر

برکات اقای مشکینی یکی دو تا نیست در زیر فقط شمه ای از انها باطلاع می رسد:


اخیرا آیت الله مشکینی در سخنرانی خود اعلام کردند که :«چند ماه پيش فرشتگان الهي اسامي نمايندگان مجلس هفتم را به پيشگاه حضرت امام زمان(عج) برده و آن حضرت ليست را تأييد و امضا كرد و گرنه انتخاباتي برگزار نمي‌شد.» اخیرا رييس دفتر آيت الله مشكيني با اشاره به اظهارات ايشان گفت : طبق روايات اهل بيت (ع)، از هر شب قدر تا شب قدر ديگر ليست حوادث و وقايع جهاني كه از جمله نصب و عزل‌هاي مختلف كشوري مي‌باشد توسط فرشتگان به حضور اقدس حضرت بقيه الله الاعظم ارواحنا له الفدا عرضه مي‌گردد و آن حضرت آنچه را كه بخواهند امضاء يا رد مي‌كنند و آيت الله مشكيني نيز روي حسن ظني كه به انتخاب شدگان مجلس هفتم داشته‌اند ، در نماز جمعه آرزو كردند كه انشاء الله انتصاب آنها مورد رضايت آن حضرت قرار گرفته باشد.
.....
آیت الله مشکینی طی سخنانی در خطبه های نماز جمعه این هفته قم خواستار حضور همه جانبه مردم در پای صندوق های رای شد و گفت: کسی که پای صندوق های رای نیاید مثل کسی است که برای یاری امام حسین(ع) به کربلا نرفت و کسی که رای سفید در صندوق رای انداخت مثل کسی است که تیرهوایی وبی فایده انداخته است ، کسی که رای صحیح به صندوق انداخت مثل کسی است که امام حسین(ع) را در کربلا یاری نمود.
......
خطیب جمعه قم از کاندیداهای انتخاباتی خواست تا از میان خود فردی را انتخاب کنند تا مردم به آن فرد رایی دشمن شکن بدهند و ابراز امیدواری کرد به زودی از دودکش محل اجتماع کاندیداها در راستای اتحاد و همدلی دود سفید مشاهده شود.

...............
رییس جمهور آینده معاون های پاک و مومنی را برای خودش انتخاب کند و اسیر معاونینش نباشد ؟؟؟
.......
آیت الله مشکینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمان و استقبال باشکوه مردم این استان از ایشان خطاب به بوش گفت: آقای بوش! اگر تو واقعا هنر داری در کشور پهناورت اهالی روستاها دسته جمعی باید با ارادت قلبی به استقبال تو بیایند ولی این گونه نیست چرا که حکومت شماها حکومت پوشالی و حکومت دلار و اسلحه است ولی حکومت ما حکومت اسلام و حکومتی الهی است که 1400 سال پیش امام صادق(ع) حکم ریاست آن را برای رهبری ما امضا کرده است.

خدا عاقبت مردم را با این عقلا ؟! ختم به خیر کند.

نوشته شده توسط : ضیا در روز ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۴، ۸:۲۹ بعدازظهر