<من هم تحريم مي‏كنم! دوشنبه ۲ خرداد ۸۴

با اعلام تصميم خائنانه و احمقانه‏ي شوراي نگه‏بان مبني بر رد صلاحيت دكتر معين و تاييد صلاحيت چهار نظامي (احمدي‎نژاد، رضايي، لاريجاني و قاليباف) و دو آخوند (كروبي و هاشمي رفسنجاني) من هم به جمع تحريم‎كنندگان انتخابات پيوستم.

همه‏ي خوانندگان فانوس به ياد دارند كه در مطالب متعددي به دفاع از نظر خود مبني بر شركت در انتخابات پرداخته بودم و در همان مطالب نيز يادآوري كرده بودم كه فقط شوراي نگه‏بان مي‏تواند مرا از شركت در انتخابات بازدارد. با اين افتضاحي كه جنتي خائن كه حتي به بقاي نظام هم فكر نمي‏كند به بار آورده ديگر حجت بر همگان تمام است و من در همين جا با تمام قوا فرياد مي‎زنم كه در انتخابات شركت نخواهم كرد و به هر كس مي‏شناسم نيز خواهم گفت كه چنين كند.

طيف كانديداها آن‏قدر مضحك است كه انتصابات نيز كلمه‏ي مناسبي براي آن نيست. شايد بتوان قانون اساسي را به اين نحو تغيير داد كه رئيس‏جمهور كه دومين مقام اجرايي مملكت است را رئيس شوراي نگه‏بان تعيين مي‎كند!

من مي‎دانم جنتي در خطبه‏هاي نماز جمعه‏ي هفته‏ي آينده با وقاهت تمام به خدا و پيغمبر قسم خواهد خورد كه هيچ هوا و هوسي در سر نداشته و اصلا جناحي عمل نكرده است اما اين چهار نظامي و دو آخوند به هيچ وجه نخواهند توانست نماينده‏ي ملت باشند.

رقابت اصلي بين هاشمي و قاليباف خواهد بود و لاريجاني و ديگران را از همين الان بايد مرده به حساب آورد.

تنها چيزي كه مي‎توان گفت تسليت است. همه چيز به سمت ويراني پيش مي‏رود. و چه بد لحظه‏اي خواهد بود آن لحظه‏اي كه آقايان به جاي روبه‏رويي با ما كه شعارمان مداراست با مردم خشمگين روبه‏رو شوند.

آرمین راد :: May 23, 2005 :: سیاست

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/35

نظرات شما:

حالا باید ببینیم بدنه‌ی ِ چپ‌های ِ مسلمان که بسیاری از رتبه‌های ِ بالای مدیریتی کشور را در اختیار دارند و نفوذ زیادی در سپاه، جهاد، آموزش و پرورش و دیگر نهادهای ِ دولتی، چه می‌کنند؟ .. آیا توان و انگیزه‌ای برای ِ‌آنها مانده است تا شاید بازهم مثل زمان ِ تعطیلی ِ «سلام»، کویی را به آشوب کشند!؟ .. یا دل به آمدن ِ رفسنجانی خوش کرده و به ماهیانه‌ای رضایت خواهند داد؟

نوشته شده توسط : amir در روز ۲ خرداد ۱۳۸۴، ۳:۵۳ بعدازظهر

سلام. افسوس از اين فرصت سوزي ها. گويي حماقت حد ندارد...

نوشته شده توسط : سجاد در روز ۲ خرداد ۱۳۸۴، ۵:۳۱ بعدازظهر

آرمین جان بیشتر از این انتظاری نمیرفت! وقتی افرادی که معین برای کابینه معرفی کرده همان هایی هستند که قبلا در مجلس رد صلاحیت شدند خب معلوم بود که شورای نگهبان برای اینها تره خرد نمیکند. به هر صورت فکر میکنم شرکت نکردن نشان بر مخالفت و انزجار مردم از این هاست.

نوشته شده توسط : آسمون در روز ۲ خرداد ۱۳۸۴، ۷:۲۵ بعدازظهر

مرا ببخشيد ولي به گمانم شما اشتباه مي كنيد كه در انتخاب شركت نمي كنيد و دايگران را نيز تشويق به اين كار مي كنيد. اگر به كسي اعتقاد داريد، بمانيد، راي بدهيد و تمام تلاشتان را براي انتخابش بكنيد! شما كه منتظر معجزه ي جرج بئش نيستيد، هستيد؟

نوشته شده توسط : گام نخست در روز ۴ خرداد ۱۳۸۴، ۱۰:۳۲ صبح

ببخشيد منظور از جرج بئش، جرج بوش بود!

نوشته شده توسط : گام نخست در روز ۴ خرداد ۱۳۸۴، ۱۰:۳۴ صبح

به قول شاملو :دهد رنج ره عاقبت يادتان
اگه فكر ميكني كه معين با اونا فرق داره در اشتباهي

نوشته شده توسط : كاوه در روز ۹ خرداد ۱۳۸۴، ۹:۰۰ صبح

به امید روز مرگ هاشمی

نوشته شده توسط : حسن در روز ۳۱ خرداد ۱۳۸۴، ۱۱:۰۶ صبح

خدایا کی می شه نکبت سلطنت امپراطوری هاشمی که نسل به نسل داره می گرده از ایران رخت ببنده بره.

نوشته شده توسط : کمال در روز ۳۱ خرداد ۱۳۸۴، ۱۱:۱۰ صبح

دهنت گلاب کمال جان. خدا از دهنت بشنوه .همه از دست خودشو خانوادش عاصی شدن.اون از فاحشه اش که داره لندن درس می خونه (شایدم ...).اونم از مهدی کرگدنش که وزارت نفت رو ارث پدری کرده.

نوشته شده توسط : احسان در روز ۳۱ خرداد ۱۳۸۴، ۱۱:۱۶ صبح