<یک پاسخ چهارشنبه ۱ تیر ۸۴

لینکی به این مضمون به دستمان رسید: لیست وبلاگ‌نویسان حامی عالیجناب سرخ‌پوش/ خیانت کنندگان به گنجی و زرافشان ؛ از آژانس خبرگزاری کوروش.
نام فانوس بعنوان اولین وبلاگ در این لیست نام برده شده؛ فانوس بعنوان یک وبلاگ گروهی که عقاید و دیدگاه‌های اعضای آن متفاوت است؛ در صورت موضع‌گیری کلی و جمعی در مواردی؛ این موضع گیری‌ها را در پست‌هایی به نگارش شورای سردبیری اعلام می‌کند (به‌عنوان نمونه حمایت از تجمع برای آزادی آقای ناصر زر‌افشان ). طبیعی است که در موردی مثل انتخابات فانوس هیچ موضع رسمی مبنی بر حضور یا تحریم نداشته، و نظرات اعضا نظرات شخصی آنها‌ است.
با توجه به نام این وبسایت "آژانس خبری کورش"؛ بکار بردن چنین عنوان‌هایی و خطاب کردن گروهی بعنوان خائن شایسته نیست؛ حتی با فرض اینکه لیست دقیق و بدون اشتباه تهیه شده باشد که اینطور نیست. اسم بردن از فانوس و خبرچین (آن هم دوبار) که وبلاگ‌هایی گروهی و پوشش دهنده عقاید متفاوت هستند و حتی وجود نام دوستانی که در انتخابات شرکت نکردند یا آنرا تحریم کرده‌اند نیز از اشتباهات دیگر این لیست است. گویا مدیران محترم سایت حتی فراموش کرده‌اند که ستاره‌های بلاگ‌رولینگ را نیز پاک کنند!

مجید زهری نیز در همین رابطه مطلبی نوشته‌اند با عنوان جاپای برنامه‌ی فاشیستی "هویت" در اینترنت .
مطلب نی‌لبک
مطلب صادق منتقد

پانوشت: مسوولین آژانس خبری کورش بعد از مطالب نوشته شده؛ لیست مورد نظر را حذف کرده و جوابیه شورای سردبیری را در همانجا منتشر نموده‌اند. بدینوسیله ضمن تشکر از برخورد حرفه‌ای این عزیزان برایشان آرزوی موفقیت می‌کنیم.

شورای سردبیری فانوس :: June 22, 2005 :: وبلاگ

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/79
جاپای برنامه‌ی فاشیستی "هویت" در اینترنت
Excerpt:
Weblog: Majid Zohari
Tracked: June 22, 2005 10:58 PM
Link be in Matlab
Excerpt:
Weblog: KhabarChin
Tracked: June 22, 2005 10:59 PM
آژانس خبری مشنگ!
Excerpt: مجید زهری عزیز لینکی برای من فرستادند که به...
Weblog: منتقد
Tracked: June 23, 2005 01:53 AM

نظرات شما:

ما نيز به نوع خود هرچند كم تعداد بر در خانه ي استاد گنجي حاضر شديم تا با تجمعي هر چند كم تعداد حمايت خود را از ايشان اعلام داريم افسوس كه با سر رسيدن حراست دانشگاه كار م بي نتيجه ماند(قابل ذكر است كه دانشگاه ما واقع در نزديكي منزل ايشان است

نوشته شده توسط : فرناز در روز ۱ تیر ۱۳۸۴، ۱۱:۲۸ بعدازظهر

سلام دوستان عزيز و خسته نباشيد.من دراعتراض به درج مطلب حاوي طبقه بندي اسامي حاميان نامزد انتخاباتي و شركت در انتخابات هم مطلبي در وبلاگ نوشتم و هم همان متن را به سايت كورش فرستادم و آنها هم درج كردندوفقط اعلام كردند كه آن مطلب چون روي سايت رفته حذف شدني نيست ولي آن را براي ديگران فير قابل روئيت كرده اند و در صفحه اول ديده نمي شود.البته من هنوز آن را در صفحه اول مي بينم. پيشنهاد من اينه كه شما هم نامه اي اعتراضي براي سايت كورش بفرستيد.ممنونم

نوشته شده توسط : neylabak در روز ۲ تیر ۱۳۸۴، ۱:۵۸ صبح

با درود

من بعد از توضيحات ني لبك مطلب مورد بحث را حذف كردم مظالب شما هم منتشر شد.


ما در حال جنگ با جمهوري اسلامي هستيم ايكاش همانگونه كه از اين ليست كه منتشر شد دست بكار شديدو هنگام ديدن شلاق خوردن و اعدام نيز حساسيت به خرج بدهيد. آن ليست مد درآوردي نبود و مي توانيد در سايت كوروش ضيابري و سايت انتخابات كه براي همين منظور و با غالب تابلوي آقاي درخشان كه معرف حضور همگان هستند ثبت شده است . شايد باشند كساني كه وام دار حكومت باشنداما ما نيستيم.
موفق باشيد


http://www.cyrusnews.com/news/fa/?mi=9&ni=5226
http://www.cyrusnews.com/news/fa/?mi=9&ni=5224
http://www.cyrusnews.com/news/fa/?mi=9&ni=5225

نوشته شده توسط : Cyrus News Agency در روز ۲ تیر ۱۳۸۴، ۲:۵۳ صبح

تظاهرات! پنجشنبه 2 تیر

تهران، تبریز، اصفهان، سنندج، شیراز، همه جای ایران!

با سلام به شما مردم آزادیخواه و برابری طلب!

این رژیم میخواهد از بین دو جانی وآدمکش بین المللی خود یکی را منتخب مردمی که متنفر از این نظام هستند اعلام کند واز این به بعد جنایاتش را با مهر تایید دول غربی انجام دهد. ما در دوره اول دیدیم که باید ومیشود به این مسخره بازی جور دیگری پایان داد ودر خانه نشستن کافی نیست. ما نباید حتی اجازه دهیم آنها بتوانند با تقلب صندوقهایشان را پر کنند واین ورطه را به راحتی بگذرانند.

انجمن جوانان آزادیخواه از همه کسانی که از نابرابری تبعیض اعدام شکنجه سنگسار زندان حجاب فقر وحشت وترور جانشان به لب رسیده میخواهد که در برابر این مضحکه انتخاباتی دست به اعتراض بزنند. ما باید به خیابانها بیاییم ودر جلو چشم خبر نگاران خارجی بگوییم که این رژیم را با همه کثافاتش نمی خواهیم. باید بگوییم که احمدی نژاد و رفسنجانی و خامنه ای همه شان جنایتکارند و دستشان در خون هزاران نفر آلوده است. حالا زمان بیرون آمدن وگلوی رژیم را فشار دادن است. ما شب قبل از انتخابات وروز انتخابات را برای خراب کردن این مضحکه بر سر جنایتکاران داریم باید در تمام شهرها در مناطقی که تاریخا محل تجمع واعتراض مردم بوده جمع شد واعتراض کرد. باید شعار آزادی و برابری و زندانی سیاسی آزاد باید گردد سرداد باید حجاب دور انداخت و این رژیم را به لرزه درآورد و انتخاباتش را باطل کرد.

انجمن جوانان آزادیخواه شهرهای مختلف فراخوان تجمع واعتراض توده ای مردمی که از این کابوس به تنگ آمده اند را میدهد:

تهران: ساعت 5 عصر به بعد جلو دانشگاه و پارک لاله

شیراز: ساعت 9 شب بلوار چمران

سنندج: ساعت 8 شب خیابان ششم بهمن

تبریز: ساعت 4 عصر میدان آبرسانی

اصفهان: ساعت 8 عصر میدان انقلاب

مهاباد: ساعت 7 عصر میدان استقلال

کامیاران: ساعت 7 عصر مرکز شهر

مرگ بر این مضحکه

زنده باد آزادی وبرابری

انجمن های جوانان آزادیخواه در سراسر ایران

1/04/1384


نوشته شده توسط : Savalan Yasharlo در روز ۲ تیر ۱۳۸۴، ۱:۴۷ بعدازظهر