<ستاد مبارزه با بحران چهارشنبه‌سوری در فانوس سه شنبه ۲۵ اسفند ۸۳


آرمين راد

با توجه به مشکلات فراوانی که برای ملت غیور و تین‌ایجر پرور ایران در شب چهارشنبه‌سوری به وجود می‌آید و هم‌چنین نظر به این که فشارهای شدید اجتماعی در سال‌های گذشته به صورت ظهور عقده با صداهای وحشت‌ناک مانند بمب، نارنجک، خمپاره، بمب اتم و اورانیوم غنی‌شده خود را نشان می‌دهد و هم‌چنین با عنایت به قطعی شدن کاندیدا شدن لاریجانی به عنوان نماینده‌ی تحجر مدرن و افزایش مجدد فشارها ستاد بحرانی در فانوس تشکیل شد. در این ستاد کلیه‌ی افراد فعال فانوس حضور فعال داشتند و پیش‌نهادهای بسیار مهمی مطرح شد که اهم آن جهت اطلاع ملت همیشه در صحنه (به خصوص امشب) اعلام می‌گردد:

آرمین حزب باد: برای ایجاد امنیت به هنگام پرش از روی آتش به جای آتش از فایروال استفاده کنید. نوع فایروال مهم نیست اما آن را روی استاندارد تنظیم کنید.

سورا ایرانی: برای عبور بچه‌ها می‌توانید فایروال را روی مد trusting قرار دهید. برای عبور اعضای دوره‌دیده و هیجان بیش‌تر نیز آن را در مد tight قرار دهید. امیدوارم عبور از فایروال در مد lock down به سرتان نزند.

سام‌الدین پارسایی: IP کاندیداهای جناح راست و برخی از کاندیداهای سنتی جناح چپ را در قسمت banned address وارد کنید.

س.ع.دشمن‌فلان: IP هاشمی رفسنجانی فراموش نشود.

پارسا ضیایی: آقا این وبلاگستان پوسیده! وبلاگستان چلسیده! من نگران این هستم که نکند این جلسات هفتگی پالتاک آخر کار به چهارشنبه‌سوری برسد و بریزند همه‌ی ما را دست‌گیر کنند. نرم‌افزار پالتاک را باید عوض کرد که دست‌گیری در آن معنی داشته باشد. اصلا پالتاک را سالی یک بار برگزار کنید و آن هم در شب چهارشنبه‌سوری.

آبچینوسک: من یک عکس از یک فایروال توپ گرفته‌ام که برای تشویق مردم به این حرکت خداپسندانه در وبلاگ می‌گذارم.

آلیوپفسک ماکسیموپفسک جهان‌گرد: من این چیزها سرم نیست. من لباس آهنی تنم می‌کنم مثل اون سال‌ها که با بروبچه‌های امپراتوری تو کوچه پس کوچه‌های رم قدیم آتیش درست می‌کردیم مراسم رو برگزار می‌کنیم.

نیما قدیمی: ما تو جبهه هر شب چهارشنبه‌سوری داشتیم. البته معلوم نبود که ما از روی آتش می‌پریدیم یا آتش از زیر ما می‌پرید یا این که ما روی آتش زندگی می‌کردیم یا زیر آتش. اصلا اون جا مساله‌ی اصلی زنده‌ماندن در شب چهارشنبه‌سوری بود. فقط من نمی‌دانم با توجه به مطلق بودن آتش و گرمای کلوین،عقب‌نشینی خدا در برابر آتش تا حد ذات چه معنی‌ای جز این دارد که انسان آزاد است از روی آتش بپرد یا نپرد.

یک درخواست غیر اخلاقی: اگر ناراحت شدید خواستید فحش بدهید لطف کنید به غائبین این جلسه فحش بدهید!!! اوووووچیک همه‌ی دوستان هم هستیم.

شورای سردبیری فانوس :: March 15, 2005 :: طنز

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/187

نظرات شما: