<بعد از اعلام نتايج، بر ما چه گذشت؟ یکشنبه ۱ آذر ۸۳


س.ع.دشمن شناس

از طرف ستاد مسابقه طنز تصويرى، نتايج اين مسابقه هم اعلام شد. بنده با احساس تکليف نسبت به حساسيت اوضاع و کيد و مکر دشمنان و در عين حفظ هوشيارى در اين عرصه شرکت کردم و با سياهه‌اى که فرستاده بودم و يک عدد شعر بند تنبانى ضميمه شده، مشمول لطف داوران عزيز قرار گرفتم و به مدال برنز قناعت کردم(!) و مشترکا با «عصيان» عزيز بر سکوى سوم ايستاديم. (‌اميدوارم «عصيان» عزيز برخلاف نامش اهل صلح و صفا باشد و ما را از روى سکو به پايين هل ندهد.)

در اينجا لازم ميدانم به سهم خودم از تلاش هاى آقاى «عليرضا تمدن» و هيات محترم داوران آقايان «سخن»، «خالديان» و «پيام» و نيز «زيتون» خانم تشکر و قدردانى کنم. روح مرحوم «ويليام کيسى» رييس فقيد سازمان سيا از شما راضى و خشنود شد!

همچنين به دوستان عزيزم نويسندگان وبلاگهاى «چاپ اول» و «راديو سيتى» و همينطور «عصيان» بابت موفقيتشان تبريک مى گويم.

همچنين از حسين درخشان و خورشيد خانم بابت نصب جايزه ها سپاسگزارم. از کليه عزيزانى که با تلفن، تلگراف، بى‌سيم، پيجر، چت، آفلاين، SMS ، ايميل، اورکات، کامنت و ترک بک به اينجانب محبت کردند تشکر مى کنم! (‌بازار گرمى) همچنين از لسان بازماندگان فانوس، از تشريف فرمايى همه سپاسگزارم. نيز از سردبير و شوراى سردبيرى (‌بالاخره ما خودمان هم نفهميديم که اينجا چند تا سردبير داريم؟ حکايت «يک مويز و چهل قلندر» شده) که قرار شده به ما جايزه‌اى ويژه بدهند، ممنونم. اميدوارم که از آن چمدان دلار که عده اى از دست اندرکاران آن را پاى درختى معروف چال کرده اند به ما هم بدهند.

شورای سردبیری فانوس :: November 21, 2004 :: طنز

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/448

نظرات شما: