< پيشنهاد هاى سازنده براى گروگانگيرى هاى آتى دوشنبه ۱۸ آبان ۸۳


س.ع.دشمن شناس

۱. گروه هاى فشار وقتى مى خواهند با رييس دانشگاه برخورد کنند، اول تاج‌زاده و يزدى (و در صورت امکان سروش را) کتک بزنند و بعد رييس را گروگان بگيرند تا قضيه طبيعى‌تر جلوه کند.

۲. شهردار آبادگر به شرکت واحد دستور دهد که اتوبوس را سريع نياورند، بلکه مى توانند براى طبيعى تر شدن ماجرا از هليکوپتر استفاده نمايند.

۳. حسين الله کرم قبل از بيانيه بسيج دانشجويى نطق نکند و تقصيرات را به گردن رييس دانشگاه نياندازد، بلکه بعد از تکذيبيه بسيج اين کار را بکند. البته بهتر اين است که الله کرم لال شود و براى مدتى حرف نزند.

۴. خاتمى يک هيات بررسى on call و در حال آماده باش تشکيل دهد که در زمان کمتر از ده دقيقه خود را به محل حادثه برسانند و تحقيق و تفحص خودشان را که معمولا دو سال طول مى کشد هر چه سريعتر آغاز کنند.

۵. پايگاه مقاومت بسيج دانشگاه را قبل از شروع عمليات با ديناميت منفجر کنند که عمليات حالت دفاع از خود داشته باشد و طبيعى‌تر باشد.

۶. براى تهيه آتش پر حجم از تعدادى تانک و توپخانه دوربرد از لشکر ثار الله استفاده کنند.

۷. گروگانها را وادار کنند که به طرفدارى از ولايتى و حداد عادل و احمدى نژاد صحبت کنند و فيلم اين اعترافات انتخاباتى را بلافاصله حاج عزت از تلويزيون پخش کند.

۸. جلوى حاج حسين شريعتمدارى را که ممکن است جو گير شده و با کفگير و ملاقه آشپزخانه کيهان آماده حرکت به جبهه نبرد باشد، بگيرند.

۹. براى موزيک متن از بلندگوهاى نهاد نمايندگى رهبرى صداى کوبيدن پتک بر جمجمه پخش کنند.

۱۰. تعدادى بازداشتگاه امن در دانشگاه‌ها ساخته شود که مومنين براى آدم ربايى به مشقت نيافتند و از بيت المال شرکت واحد مصرف نشود.

۱۱. يک هلى کوپتر شرکت واحد(!) يک روز قبل از حمله تعدادى چمدان دلار از بالا روى دانشگاه بياندازد که به بهانه دلارهاى سازمان سيا غيرت دينى خودجوش عده‌اى به جوش آمده و دخمه ها با بى‌سيم به خروش بيايند.

۱۲. گزارش هيات بررسى را در يک وبلاگ بى نام و نشان با اسم مستعار و در قالب شعر منتشر کنند شايد آيندگان براى نوشتن کتاب هاى اينترنتى تاريخ احتياج به آنها داشته باشند.

شورای سردبیری فانوس :: November 08, 2004 :: فانوس قديم

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/471

نظرات شما: