<۱۶آذر امسال چهارشنبه ۱۶ آذر ۸۴

ماجراى يوم‌الشک را که به خاطر داريد؟ براى دوستان جديد خلاصه عرض کنم که علماى اعلام براى حل مشکل لاينحل استهلال، روز بعد از بيست ونهم ماه مبارک رمضان را به مسافرت مى‌روند، چون اگر در موطن خود بمانند و آن روز روز آخر ماه مبارک باشد و عيد بگيرند، يک روزه واجب را ترک کرده‌اند و اگر روزه بگيرند و آن روز عيد باشد، فعل حرام مرتکب شده‌اند. جناب خامنه‌اى هم روز انتخابات دوم شواراها مسافرت تشريف بردند تا شکى باقى نماند. ملت شهيد پرور هم به ايشان اقتدا فرموده و انتخابات بى ارزش شوراها را تحريم نموده و شوراى شهر منتخب، جناب دکتر سيد محمود باب نژاد را به شهردارى گماردند و در پى استهاله (طلب هاله نور) به رياست جمهورى مملکت امام زمان انتصاب فرمودند.

بعد از آن حضرت باب، تمامى مسافرت‌هاى خود را به طور تصادفى به روز‌هاى چهارشنبه موکول فرمودند تا اولا از حضور در جلسات مجمع تشخيص مصلحت نظام به رياست آخوند دربارى رفسنجانى، معاف باشند و در ثانى مجبور نباشند در سال روز ۱۶ آذر که امسال متأسفانه مصادف با چهارشنبه است، به سؤالات دانشجويان پاسخ بفرمايند. لازم به ياد آورى است که در روايات آمده است حضرتش در چهارشنبه‌اى ظهور خواهند فرمود، آن هم از سرزمين عربستان.

از آن‌جا که حضرت باب در تدارک دعوى مهدويت شبانه روز بيشتر از سه ساعت نمى‌خوابند و فرصت ندارند، نوشته‌هاى کفر‌آميز ما را بخوانند، از مشاوران يا چاپلوسان درگاهش استدعا دارد از ايشان درخواست فرمايند، دست کم در يک روز ديگر هفته، به تريبون آزاد دنشگاه منحطه اميرکبير که به رياست مأمور امنيتى جديد، قرار است به راه راست هدايت شود، تشريف فرما شده و به سؤالات خيل عظيم مشتاقان، پاسخ بفرمايند.

و من الله التوفيق

نيما قديمى :: December 07, 2005 :: طنز

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/1365

مطالب دیگر در زمینه طنز

تلخ شيرين- دلايل عدم امضای برخی صاحب نظران - نگاشته شده در یکشنبه ۱۶ مرداد ۸۴ به قلم:: سید سام الدین ضیائی
شبکه‌ى مغزها - نگاشته شده در پنجشنبه ۱۳ مرداد ۸۴ به قلم:: نيما قديمى
«تلخ شیرین» تک مضراب - نگاشته شده در جمعه ۳۱ تیر ۸۴ به قلم:: سید سام الدین ضیائی
«تلخ شیرین» :تک مضراب - نگاشته شده در سه شنبه ۲۱ تیر ۸۴ به قلم:: سید سام الدین ضیائی
ماجراى امروز - نگاشته شده در پنجشنبه ۹ تیر ۸۴ به قلم:: نيما قديمى

نظرات شما:


Remember personal info?