<معرفی صدای جهانی و یک وبلاگ خوب جمعه ۳۰ دی ۸۴

پس از نگارش مطالبم در مورد دکتر مارتین لوتر کینگ دیدم که لینکی به این مطلب داده شده و از طریق این لینک یک وبسایت و دوست جدیدی پیدا کردم. (این از مزیت‌های بزرگ داشتن شمارنده است).

صدای جهانی وبسایت بسیار خوبی است که "مرکز اینترنت و جامعه‌ی برکمن" (Berkman Center for Internet and Society) در دانشکده حقوق هاروارد ایجاد و اداره می‌شود. هدف این وبسایت جمع‌آوری اطلاعات از بخش‌های مختلف جهان از وبلاگ‌ها و فتوبلاگ‌ها و منعکس کردن آن‌ها در این وبسایت است. از نویسندگان فعال ایرانی در این وبسایت فرید پویا‌ی عزیز است که لینک او به نوشته‌های فانوس باعث آشنایی من با این دوست خوب و این وبسایت شد.

وبلاگ این دوست عزیز (وبلاگ انگلیسی) که خبرنگار و محقق در زمینه‌های سیاسی است، بخشی به‌نام بلاگلوگ (Bloglogue:Dialogue between Bloggers & non Bloggers) دارد که موضوعات مختلف را به بحث و بررسی می‌گذارد. این دوست عزیز از من و تمام علاقمندان دعوت کرد که در بحث‌های مفیدی که در این وبلاگ مطرح می‌کند شرکت کنیم.
از این دوست عزیز تشکر می‌کنم از توجهشان به فانوس و از خوانندگان و علاقمندان دعوت می‌کنم که در بحث‌های وبلاگ ایشان شرکت کنند.آلیوس :: January 20, 2006 :: وبلاگ

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/1400

مطالب دیگر در زمینه وبلاگ

فراخوان نویسندگان، وبلاگ‌نویسان و هر آن‌کس که می‌نویسد! - نگاشته شده در شنبه ۷ آبان ۸۴ به قلم:: لرد کاوی
راهنمای عملي وبلاگ نويسان و وب نگاران معترض - نگاشته شده در جمعه ۱ مهر ۸۴ به قلم:: آلیوس
سالگرد وبلاگ‌ها فرصتی برای نقد خودم - نگاشته شده در شنبه ۱۲ شهریور ۸۴ به قلم:: آلیوس
مسابقه وبلاگ‌نویسی - نگاشته شده در چهارشنبه ۹ شهریور ۸۴ به قلم:: شورای سردبیری فانوس
آیینه فانوس - نگاشته شده در جمعه ۲۴ تیر ۸۴ به قلم:: شورای سردبیری فانوس

نظرات شما:


Remember personal info?