<برای همیشه با فیل-تر-ینگ خداحافظی کنید! چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۸۵

با توجه به فیلترینگ سایت فانوس، تصمیم گرفتم که در مورد نرم‌افزار فیلتر شکن قوی CProxy بنویسم تا دوستان بتوانند به راحتی، گویی صفحه گوگل یا یاهو را باز می‌کنند، صفحات اینترنتی را باز کنند و از مطالب آدرس‌های فیلتر شده به راحتی استفاده کنند! وقتی با این برنامه کار می‌کنید، مثل این است که اصلا فیلترینگی نبوده، نیست و نخواهد بود! (مرگ فیلترینگ)
این نرم‌افزار به طور اتوماتیک مسیرهایی را جستجو می‌کند و با استفاده از Proxyهایی وارد می شود که سیستم های فیلتراسیون بر آن تاثیر ندارند. اما با توجه به اینکه نرم‌افزاری به زبان چک‌ی است، IP Address شما را از کشور چک می‌اندازد!
شما هیچگونه احتیاجی به تغییر زبان برنامه ندارید، اما اگر علاقمند به استفاده از Optionهای نرم‌افزار بودید، می توانید به قسمت Automaticke nastaveni یا Automatic setup بروید و آن را تغییر دهید! زبان انگلیسی را انتخاب کرده و تایید نمایید.


همانطور که گفته شد این برنامه به طور خودکار عمل می‌کند و پس از اینکه شما به اینترنت متصل شدید، Icon برنامه که بر روی Toolbar به نشانه فعال بودن برنامه می‌باشد، از حالت خاموش، به روشن در می‌آید.

حالت خاموش

لازم به ذکر است که با توجه به فیلتر بودن آدرس خود وب‌سایت، می‌توانید این برنامه را از آدرس زیر دانلود کنید و نیز این آدرس را به دیگران هم که دسترسی به فیلترشکن ندارند، بدهید.
وقتی که با این برنامه صفحات اینترنتی را باز می‌کنید، گاهی با پیغام زیر مواجه می‌شوید. اصلا نگران نشوید، این تنها تبلیغی در مورد نرم‌افزار است و پس از چند ثانیه صبر، شما را به آدرس مورد نظرتان هدایت می کند.

گاهی اوقات چند ثانیه بعد از اتصال به اینترنت باید صبر کرد تا برنامه بتواند فیلترها را بشکند. و نیز خیلی به ندرت اتفاق می‌افتد که برنامه برای شما هیچ برنامه را باز نمی‌کند و شما را به صفحه “The Page cannot be displayed” هدایت می‌کند. در این حالت شما باید برای مدتی حدود یک ساعت در اینترنت پرسه بزنید تا برنامه، خودش را بتواند به روز کند.
علاوه بر این شما می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار، تصاویر صفحات را به صورت کم‌حجم‌شده (Compressed) مشاهده کنید که این باعث افزایش سرعت باز کردن صفحات می‌شود! نیز می‌توانید با انتخاب گزینه های برنامه، تبلیغات سایت‌ها و فلش‌ها را مشاهده نکنید؛ که این‌ها هم باعث افزایش در سرعت بارکردن صفحات می‌شود.
در مورد Accelator بودن برنامه چیزی نمی‌دانم اما احتمال می‌دهم که این مزیت را هم داشته باشد!

لینک دانلود: C-Proxy

حجم فایل: 905 kb

پی‌نوشت: من خودم شخصا از این برنامه استفاده می‌کنم و آن را امتحان کرده‌ام. بسیار عالی‌ست و شما دیگر از شر آن پیغام لعنتی مخابرات برای همیشه نجات می‌یابید.
تقاضا دارم که به دوستانتان هم این برنامه مفید و کاربردی را معرفی کنید تا آنها هم بتوانند به سادگی از فیلترینگ فرار کرده و به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.لرد کاوی :: May 03, 2006 :: کامپیوتر- اینترنت

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/1452
وبگردی
Excerpt:
Weblog: یک گیله مرد
Tracked: May 3, 2006 09:29 PM

مطالب دیگر در زمینه کامپیوتر- اینترنت

یک کد پی اچ پی (PHP) ساده برای جایگزین کردن تبلیغات عمومی گوگل - نگاشته شده در چهارشنبه ۱۸ آبان ۸۴ به قلم:: آلیوس
با تولید کنندگان اسپم‌های اینترنتی مبارزه کنیم - نگاشته شده در شنبه ۲۶ شهریور ۸۴ به قلم:: آلیوس
معرفی بلاگاریتم دات کام - نگاشته شده در پنجشنبه ۱۰ شهریور ۸۴ به قلم:: آلیوس

برای دیدن همه نوشته های فانوس در این زمینه آرشیو کامپیوتر- اینترنت را ببینید.

نظرات شما:

دوست عزیز،
ISPهایی مثل پارس‌آنلاین حتی سی‌پراکسی را هم از کار انداخته‌اند!

نوشته شده توسط : امیر علیزاده در روز ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۵، ۱۱:۴۱ صبح

Remember personal info?