<حالم از اخبار این روزها به هم می‌خورد! دوشنبه ۱۶ مرداد ۸۵

از اخبار ایران خودمان و صدا و سیمای جمهوری اسلامی و قاضی کثیف مرتضوی و خبر مرگ اکبر محمدی و سخن‌گوی همیشه دروغ‌گوی دولت و ... بگذریم. از این‌ها انتظاری بیش از این نیست!

اما این روزها و پس از شروع جنگ در لبنان، رسانه‌های غربی نیز دروغ‌گویی و رذالت را به اوج خود گذاشته‌اند و با صدا و سیمای جکمهوری اسلامی در رنگ کردن مردم و دروغ‌پراکنی مسابقه گذاشته‌اند.

لوموند در صفحه‌ی اول سایت خود یک نظرسنجی گذاشته و سه گزینه دارد که هیچ یک به نفع حزب‌الله نیست.

بی‌بی‌سی بدون این که خبر مل‌گیبسون را منتشر کند، خبر پوزش وی از جامعه‌ی یهودیان را منتشر ساخته است. یارو به اسرائیل اعتراض کرده است و آن وقت آقایان خبر را این گونه منتشر کرده‌اند که او ... اصلا خودتان بخوانید:

* پوزش مل گيبسون براي اظهارات يهودي ستيزانه *

مل گيبسون، بازيگر و کارگردان سينما پذيرفته که هنگام بازداشتش به خاطر رانندگي در حال مستي، سخنان يهودي ستيزانه اي گفته، اما افزوده است که آن سخنان احساس قلبي اش را منعکس نمي کنند.او در يک بيانيه گفته است: "براي هر کسي که يهودي ستيزانه فکر مي کند يا آن را ابراز مي کند، هيچ بهانه‌اي وجود ندارد و نبايد با او مدارا کرد. خواهشمندم بپذيريد که من قلبا يهودي ستيز نيستم. ]غلط کردم! اسرائیل هر کاری کند حق مسلم اوست!!! چون زور دارد و من هم به شدت تهدید شده و ترسیده‌ام![ من آدمي متعصب نيستم. هر نوع کينه و نفرتي بر خلاف اعتقادات من است. اين بازيگر از "همه جامعه يهودي" . پوزش خواسته است

آدم به یاد فیلم اعترافات متهمان در زندان‌های جمهوری اسلامی می‌افتد.

خلاصه این که این روزها بد جوری حالم از اخبار به هم می‌خورد.پرنده در قفس :: August 07, 2006 :: سیاست

نشانی دنبالک (Trackback) برای این مطلب:
http://www.fanusian.COM/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/1481

مطالب دیگر در زمینه سیاست


برای دیدن همه نوشته های فانوس در این زمینه آرشیو سیاست را ببینید.

نظرات شما:

doste germai motasefane jaryane Mel Gibson eteraz be Israli nabod.Be polici ke controlesh karde daym gofte Are you a f...jews..badesham gofte Jews start the wars everywhere...

نوشته شده توسط : faridpouya در روز ۱۶ مرداد ۱۳۸۵، ۴:۵۴ بعدازظهر

سلام ... خیال میکنید قمحوری از کی یاد گرفته، معلمش کی بود و هست!!!

نوشته شده توسط : آرمین گیله مرد در روز ۱۶ مرداد ۱۳۸۵، ۶:۱۳ بعدازظهر

Remember personal info?